הפרנקפוליו באשדוד

רפאל מארח את ריף כהן
רפאל, אשר זכה להצלחה מסחררת עם השירים « על הדרך » ו »קרוואן » יעשה חניית ביניים באשדוד למופע יוצא דופן ומקורי לגמרי. ניתנת לנו ההזדמנות לגלות זמר מסעיר שמכשף את הקהל שלו דרך הדיוק שבמנגינותיו ובמילותיו. רפאל הוא מלחין וכותב, השואב השראה מדייויד בואי, בוב דילן, ג’ימי הנדריקס, ברברה. רפאל יציג מופע בעל עוצמה נדירה שבה יתערבבו שירים חדשים וישנים יותר שיקפיאו רגע בזמן, יחד עם הזמרת הישראלית ריף כהן.

ג’יין בירקין עם התזמורת הסימפונית אשדוד
צילומי הסרט « סלוגן » הם אלה שהפגישו את בירקין עם סרג’ גינסבורג זה שעם הזמן הפך לפיגמליון שלה. השניי נשארו יחד והקליטו את השיר « אני אוהב אותך, אני כבר לא », הצנזורה השתוללה, התקליט נמכר במיליון עותקים תוך מספר חודשים. נולדה האגדה, נולד צמד מיתולוגי. סרג’ גינסבורג קיבל השראה רבה מהמוזיקה הקלאסית, כאשר המוזיקה שלו מנוגנת ע »י תזמורת סימפונית ובמיוחד כאשר ג’יין בירקין שרה את הטקסטים זה מוסיף לרפרטואר הזה כוח מאגי.
התזמורת הסימפונית של אשדוד בניצוחו של גיל שוחט, תלווה את ג’יין בירקין בביצוע שיריו של גינסבורג וזהו רגע מיוחד במינו.

עמיר
התגלה בצרפת בתכנית « דה וויס » בשנת 2014 שם הגיע לגמר, עמיר כבש סופית את הקהל באירוויזיון 2016 הביצוע שלו פתח את לבבות הצרפתים והלהיב אותם עם האלבום הראשון שלו « Au coeur de moi  » (בלב שלי). עמיר מגיע להופיע באשדוד עם האלבום השני שלו, אלבום מסביר פנים, ללא מחשבות נסתרות. « מה יהיה על בני האדם ללא האהבה? » הוא שואל את עצמו בשיר קצבי שמאיר את הלב. כשהוא נושא בחובו שתי תרבויות, צרפתית וישראלית.

מג’יק סיסטם
ארבעת החברים הנוכחיים של מג’יק סיסטם, ילידי אבידג’אן (חוף השנהב), יצרו את ההיסטוריה המשותפת שלהם הרבה לפני ההצלחה, הם הפכו את חברותם לבסיס איתן בקריירה שנמשכת מזה שני עשורים ארוכים. עשרה אלבומים – וכל כך הרבה הצלחות מסחריות, מאוחר יותר הם הפכו לשגרירים של ממש של חוף השנהב ברחבי העולם, לנציגיו המושלמים של הקשר בין ארץ מולדתם וארצם המארחת, צרפת. תוך כדי שמירת יסוד שמקורו בזוגלו, המוסיקה העממית של חוף השנהב, שספגה השפעות רבות במיוחד, של ראפ, ראגיי, R&B, אלקטרונית ופופ.